0%
کاربرد ها

کاربرد ها

لیست کاربرد های اسمارت وای فای

نمایش همهدیجیتال مارکتینگجمع آوری اطلاعات مشتریانتحقیقات بازار و توسعه محصولبهبود رضایت مشتریانمدیریت هزینهمدیریت رفتار کارکنانمدیریت اتصال کاربران غیر کاربردی
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

اسمارت وای فای با قابلیت هدایت کاربر به صفحات مختلف تحت رایانش ابری – که کنترل آن برای مدیر فراهم شده است – اماکانات زیر را در حوزه دیجیتال مارکتینگ فراهم می سازد: - افزایش جذب و تعداد دنبال کنندگان حساب کاربری شبکه های اجتماعی - افزایش بازدید و ترافیک وبسایت

جمع آوری اطلاعات مشتریان

جمع آوری اطلاعات مشتریان

جمع آوری اطلاعات مشتریان

در نتیجه سیستم احراز هویت و ثبت رفتار کاربر، تمامی اطلاعات مورد نیاز مدیر مجموعه در اختیار او قرار می گیرد. فراهم آوردن این اطلاعات که با ضریب خطای بسیار پایین، واقعی و قابل اتکا می باشند، زمینه را برای ارتباط هدفمند با مشتریان فراهم می کند. این اطلاعات در دو دسته اصلی قرار می گیرند: - اطلاعات هویتی و تماس که برای بازاریابی های آتی مورد استفاده قرار می گیرند. - اطلاعات رفتار کاربر در زمان اتصال که امنیت اتصال کاربران و جلوگیری از رفتار مشکوک را به دنبال دارد.

تحقیقات بازار و توسعه محصول

تحقیقات بازار و توسعه محصول

تحقیقات بازار و توسعه محصول

سیستم نظر سنجی ارائه شده در اسمارت وای فای، با قابلیت تدوین نظر سنجی های اختصاصی، مدیر مجموعه و صاحبان تصمیم را قادر می سازد تا در موارد زیر به کسب اطلاعات لازم برای توسعه و بهبود بپردازند: - انجام امور تحقیقات بازار، در مواردی که مدیر نیاز به جمع آوری نظرات و اطلاعات، جهت اخذ تصمیمات آتی دارد. - اطلاع از نظرات و پارامترهای سنجشی که در بهبود موثر هستند.

بهبود رضایت مشتریان

بهبود رضایت مشتریان

بهبود رضایت مشتریان

ارائه یک سرویس اینترنت مناسب، یک ارزش افزوده در رضایت مشتری ایجاد می کند. این امر به شکل زیر اتفاق می افتد: - بهره مندی کاربران از ترافیک عادلانه تضمین شده - بهره مندی از اتصال های خاص بدون احراز هویت - سرعت اتصال بالا در دفعات بعدی اتصال (احراز هویت خودکار و یکپارچگی اتصال) - به طوری که اگر کاربر، در هر مجموعه ای که مجهز به اسمارت وای فای باشد – خواه از شعب دیگر باشد و خواه از مجموعه های مستقل دیگر – احراز هویت شده باشد، به محض ارائه درخواست اتصال، به صورت خودکار احراز هویت شده و اجازه اتصال اینترنت برقرار می گردد. - بالا رفتن پیوند عاطفی با مجموعه - به شکلی که با ارسال انواع پیام های تایید، تبریک و یا بازگشت، میل به جدی گرفتن مشتری و یا کاربر، از سوی مجموعه به وی منتقل می شود.

مدیریت هزینه

مدیریت هزینه

مدیریت هزینه

هزینه حجم و ترافیک مدیریت تعریف شده ترافیک و حجم اینترنت، و در نتیجه جلوگیری از مصرف غیر عادی و تقسیم ترافیک، باعث می شود که هزینه خرید حجم مصرفی مجموعه، متناسب با نیاز واقعی و بهینه شده، تنظیم گردد. هزینه جمع آوری داده استفاده از روشهای پیش بینی شده در سیستم اسمارت وای فای برای احراز هویت، ثبت رفتار کاربران و همینطور نظر سنجی ها، بعنوان ابزار جمع آوری اطلاعات، هزینه جمع آوری داده های مورد استفاده در تصمیم گیری های کلان و خرد را تحت تاثیر قرار می دهد.

مدیریت رفتار کارکنان

مدیریت رفتار کارکنان

مدیریت رفتار کارکنان

با تعریف قوانین رفتاری برای گروههای مختلف کاربران – که از سوی مدیریت تعریف می گردند – باعث می شود تا از اتلاف وقت ناشی از دسترسی بدون محدودیت کارکنان به اینترنت جلوگیری بعمل آید.

مدیریت اتصال کاربران غیر کاربردی

مدیریت اتصال کاربران غیر کاربردی

مدیریت اتصال کاربران غیر کاربردی

بخشی از منابع مالی و یا زمانی مجموعه، به طور معمول، صرف استفاده کاربرانی است که تنها به واسطه قرارگیری در محدوده ارائه سرویس اینترنت مبتنی بر وای فای، مشغول استفاده از منابع شرکت می باشند که این معضل، با مدیریت هوشمند کاربران مشکوک، و یا مدیریت کاربران در پنل مدیریت، شناسایی و از اتصال غیر عادی آنها جلوگیری می گردد.

قیمت اسمارت وای فای